מייל: 

Tal@studioyaya.co.il

אינסטגרם: 

https://www.instagram.com/amit_studio_yaya/

https://www.instagram.com/studio_yaya_official

פייסבוק: 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063464591571

לפני 15 שנה הוקם STUDIO YAYA, בית להפקת אירועים חדשניים ויוצאי דופן.

15 שנה של ניסיון. 15 שנה שלא תראו אירוע דומה לאירוע אחר.

בנינו משפחה אמיתית, היא הסטודיו שלנו, כאשר תכירו אותנו תבינו שזה בדיוק מה שאתם צריכים. התשוקה שלנו זה לעשות כל יום משהו אחר, התשוקה שלנו זה אתם, זה האפשרות לגרום לכל אחד להיות ולו לכמה שעות בעולם אחר.

הטבע המטורף, הבריאה הנפלאה שמביאה אתה צבעים וניגודים, שילובים מעניינים ובעיקר האהבה האינסופית שלנו לפרחים שגורמת לנו להיות מעורבים משלב גידול הפרחים ועד העיצוב שלהם אצלכם באירוע – אלו שהופכים את העיצוב שלנו והאירוע שלכם לפורץ דרך. כשמסתכלים על כל המכלול של מה שאנחנו יודעים להביא זה ברור שאנחנו אלה שנגרום לאירוע שלכם לגעת בשלמות.

אנחנו מעצבים אירועים מכל הסוגים, אבל לא בסגנון כזה או אחר, אלא בסגנון ייחודי לכל אחת ואחד מכם. לא תמצאו עוד סגנון כזה בעולם כי אנחנו יוצאים מהקופסא בכל אירוע ואירוע ומרגישים אחריות בכך שאנחנו הבחירה שלכם לאירוע מוצלח.

מגוון לקוחותינו כולל את המוסדות החשובים בישראל: כנסת ישראל, בית הנשיא, מוזיאון ישראל, סינמטק – פסטיבל הקולנוע היהודי, פורמט ״מסעדות פתוחות״ ובתי המלון הטובים ביותר בירושלים: מלון וולדורף אסטוריה, מלון המלך דוד, מלון האוריינט ירושלים ועוד… יחד עם זאת אנחנו עושים אירועים פרטיים ועסקיים בכל מקום בעולם!

הצוותים שלנו מתאימים לכל קהל ומגזר, כי השקפת העולם שלנו מובילה אותנו לאהוב, להתחשב ולקבל כל אחד ואחת ולתת שירות מהלב לכל מי שחפץ